Get Adobe Flash player
Календар
Січень 2022
П В С Ч П С Н
« Жов    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Counter

XII турнір (осінь)

Підсумки 12 Міжнародного дитячого турніру з футболу «КУБОК РЕТРО» 1-3 жовтня 2010
Турнір проходив в Козині (Конча Заспа) в змаганнях брали участь діти 10-11 років
250 учасників 12 команд з 5 країн, команди були розбиті на дві групи по 6 команд.

Гр.А гр. Б
«ДИНАМО» КИЇВ «ПОЛІТЕХНІКА» ЯСИ РУМУНІЯ
«ЧОРНОМОРЕЦЬ» ОДЕСА «ТЕКСТИЛЬЩИК» ІВАНОВО» РОСІЯ
«ЗІМБРУ» КИШИНІВ «БАТЕ» БОРИСОВ БІЛОРУСЬ
«ЮНОСТЬ» ЧЕРНІГІВ «СПАРТАК» ЖИТОМИР
«ВОСХОД» КИЇВ «РЕТРО» ВАТУТІНО;
«НИВА» ТЕРНОПІЛЬ СДЮСШ «ВОЛНА» НЕЖИН
У фіналі зустрілися переможці груп
«ЧОРНОМОРЕЦЬ» ОДЕСА – «Текстильник» Іванова РОСІЯ

У запеклій боротьбі 2 – 1 переміг «ЧОРНОМОРЕЦЬ» ОДЕСА і став володарем 12 Міжнародного турніру «КУБОК РЕТРО»

У матчі за третє місце зустрілися «ПОЛІТЕХНІКА» Яси Румунія – «ВОСТОК» КИЇВ 2 – 0

перемогу здобула «ПОЛІТЕХНІКА» Румунія і виграла бронзові медалі

Трійка призерів виглядає так:

1) «ЧОРНОМОРЕЦЬ» ОДЕСА УКРАЇНИ

2) «Текстильщик» Іваново РОСІЯ

3) «ПОЛІТЕХНІКА» Яси Румунія

Найкращий гравець турніру ПИПО МАРИО «ПОЛИТЕХНИКА» ЯСЫ РУМУНИЯ

Найкращий воротар РЯБОВ ВЛАД «ТЕКСТИЛЬЩИК» ИВАНОВО РОССИЯ

Найкращий захисник ПРОХОРОВ СЕРГЕЙ «ТЕКСТИЛЬЩИК» ИВАНОВО РОССИЯ

Найкращийнападаючий ЮРАШКО НИКИТА «ЗИМБРУ» КИШИНЕВ МОЛДОВА

Найкращий бомбардир ДАНАЛЕ ВЛАД- АНДРЕЙ «ПОЛИТЕХНИКА» ЯСЫ РУМУНИЯ

ГРУППА А
Команда 1 2 3 4 5 6 и п н п м о м
1 “Динамо” КИЇВ 1-2 1-1 2-1 1-1 3-0 5 2 2 1 8-5 8 3
2 “Черноморець” Одеса 2-1 0-0 4-1 2-0 0-2 5 3 1 1 8-4 10 1
3 “Зімбру” Кишинів 1-1 0-0 0-1 1-2 1-0 5 1 2 2 3-4 5 5
4 “Нива” Тернопіль 1-2 1-4 1-0 0-1 0-1 5 1 0 4 3-8 3 6
5 “Восход” Київ 1-1 0-2 2-1 1-0 1-0 5 3 1 1 5-4 10 2
6 “Юность” Чернігів 0-3 2-0 0-1 1-0 0-1 5 2 0 3 3-5 6 4


Календарь игр
1 Жовтня
2 Жовтня
3 Жовтня
1 Тур 3 Тур 5 Тур
10-00 “Динамо”-“Восход” 1-1 10-00 “Черноморець”-“Динамо” 2-1 10-00 “Нива”-“Динамо” 2-1
10-50 відкриття турніру 10-50 “Зімбру”-“Юность” 1-0 10-50 “Восход”-“Юность” 1-0
10-20 “Нива”-“Зімбру” 11-40 “Восход”-Нива 1-0 11-40 “Зімбру”-“Ч0рноморець” 0-0
12-10 “Чорноморець”-“Юність” 0-2 4 Тур 3-4 місце
2 Тур 14-00 “Динамо”-“Юность” “Політехніка”-“Восход” 2-0
14-00 “Динамо”-“Зімбру” 1-1 14-50 “Чорноморець”-“Нива” ФІНАЛ
14-50 “Нива”-“Юность” 0-1 15-40 “Зімбру”-“Восход” “Черноморец”-Текстильщик
15-40 “Восход”-“Черноморець” 0-2

ГРУППА Б
Команда 1 2 3 4 5 6 и п н п м о м
1 “Політехніка” Яси, Румунія 3-0 0-1 5-0 3-0 2-0 5 4 0 1 13-1 12 1
2 “Батэ” Борисів, Білорусь 0-3 1-7 3-1 4-2 1-4 5 2 0 3 9-16 6 4
3 “Текстильщик” Іваново, Росія 1-0 7-1 3-1 1-0 1-0 5 5 0 0 13-2 15 1
4 СДЮСШ “Волна” Ніжин 0-5 1-3 1-3 5-0 0-0 5 1 1 3 7-11 4 5
5 “Ретро” Ватутіно 0-3 2-4 0-1 0-5 0-6 5 0 0 5 2-19 0 6
6 “Спартак” Житомир 0-2 4-1 0-1 0-0 6-0 5 2 1 2 10-3 7 3
Календар ігор

1 Жовтня

1- Тур

10-00 «ПОЛІТЕХНИКА» -СДЮСШ 5-0

10-50 відкриття турніру
11-20 «БАТЕ» – «СПАРТАК» 1-4

12-10 «ТЕКСТИЛЬЩИК» – «РЕТРО» 1-0
2- Тур

14-00 СДЮСШ – «СПАРТАК» 0-0

14-50 «ПОЛІТЕХНІКА» – «РЕТРО» 3-0

15-40 «ТЕКСТИЛЬЩИК» – «БАТЕ» 7-1

2 Жовтня

3 –тур

10-00 «ПОЛІТЕХНІКА» – «СПАРТАК» 2-0

10-50 «РЕТРО» – «БАТЭ» 2-4

11-40 СДЮСШ – «ТЕКСТИЛЬЩИК» 3-1
4 – тур

14-00 «ПОЛІТЕХНІКА» – «ТЕКСТИЛЬЩИК» 0-1

14-50 «БАТЭ» – СДЮСШ 3-1

15-40 «РЕТРО» – «СПАРТАК» 0-6

3 Жовтня

5-ТУР

10-00 «ПОЛИТЕХНИКА» – «БАТЭ» 3-0

10-50 «СПАРТАК» – «ТЕКСТИЛЬЩИК» 0-1

11-40 «РЕТРО» – СДЮСШ 0-5
3-4 місце

«ПОЛІТЕХНІКА» – «ВОСХОД» -2-0

ФІНАЛ 15 – 30

«ЧОРНОМОРЕЦЬ» – «ТЕКСТИЛЬЩИК» – 2-1

This post is also available in: English, Russian

Напишіть відгук

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.

Галерея
dsc06199_533x400 dsc06234_533x400
Рубрики
Студія дизайну ДІАРАМА