Get Adobe Flash player
Календар
Квітень 2011
П В С Ч П С Н
« Бер   Сер »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Counter

Archive for Квітень, 2011

XIV Турнір 27-29 квітня 2011г.

14 международный турнир по футболу «КУБОК РЕТРО»

27,28,29 квітня 2011 г

2001,2002 р.н.

ФОТОЗВІТ


Гр. А 

1 – тур 27 квітня

11-00 CSCT BUIUCANI- 2001 – ДФЛ «ПОДІЛЬСК»  1:0

11-50 «ДИНАМО» – «ЮНОСТЬ» 8:1

12-45 – відкриття турніру

13-15 – ФК «МІНСК»- «Шахтар» 2:0

2 тур 27  квітня

14-05 – «ДИНАМО» – CSCT BUIUCANI- 2001 0:2

14-55 – ФК «МІНСЬК»– «ЮНОСТЬ 8:0

15-45 – ДФЛ «ПОДІЛЬСК» - «ШАХТАР» 0:1

3 тур 28 квітня

11-00 «ДИНАМО» – ФК «МІНСК» 1:0

11-50 «ШАХТАР» – CSCT BUIUCANI- 2001 1:0

12-40 ДФЛ «ПОДІЛЬСК»- «ЮНОСТЬ» 2:2

4 тур 28 квітня

13-30 «Динамо» – ДФЛ «ПОДІЛЬСК» 2:0

14-20 «ЮНОСТЬ»- «ШАХТАР»  1:0

15-10 CSCT BUIUCANI- 2001 – ФК «МІНСЬК»  2:2

5 тур 29 квітня

10-00 – «Динамо» – «ШАХТАР» 2:1

10-50- ДФЛ «ПОДІЛЬСК» – ФК «МІНСК» 0:2

11-40 – «ЮНОСТЬ»- CSCT BUIUCANI- 2001 0:2

Гр. Б

27 квітня 1 тур

11-00 «АРСЕНАЛ» -«САЛЮТ» 1:1

11-50 ” ЗИМБРУ” КИШИНЕВ   МОЛДОВА -«ДИНАМО» – 2 3:2

12-45 – відкриття турніру

13-15 «ОЛИМПІЄЦЬ»- CSCT BUIUCANI-2002 8:0

2 тур 27 квітня

14-05 «АРСЕНАЛ»- «ДИНАМО» – 2 1:1

14-55 «САЛЮТ» – CSCT BUIUCANI-2002 4:0

15-45 ЗИМБРУ” КИШИНЕВ   МОЛДОВА- «ОЛИМПИЕЦ»  1:1

28 апреля 3 тур

11-00 – CSCT BUIUCANI-2002-«АРСЕНАЛ» 0:3

11-50 - «ОЛИМПИЕЦ» -«ДИНАМО» – 2  4:1

12-40 – ЗИМБРУ” КИШИНЕВ   МОЛДОВА -«САЛЮТ» 3:2

4 тур

13-30 -«АРСЕНАЛ» -«ОЛИМПІЕЦЬ» 0:0

14-20 – CSCT BUIUCANI-2002 – ЗИМБРУ” КИШИНЕВ   МОЛДОВА 1:4

15-10 -«ДИНАМО» – 2 -«САЛЮТ»  5:1

29 апреля 5 тур

10-00 -«АРСЕНАЛ»- ЗИМБРУ” КИШИНЕВ   МОЛДОВА  2:1

10-50-«ОЛИМПИЄЦЬ»- «САЛЮТ» 5:1

11-40- CSCT BUIUCANI-2002- «ДИНАМО» – 2 0:2

Стикові матчі

ФІНАЛ

Динамо – Олимпієць 2:2 (по пен. 0:3)

3 – 4 місце

ФК МІНСЬК – Зімбру 4:2

5 – 6 місце

CSCT BUIUCANI-2001 - «АРСЕНАЛ» 1:1 (по пен. 1:2)

7 – 8 місце

Шахтар – Динамо 1:2

9 – 10 місце

Юність – Салют 2:2 (по пен. 0:2)

11 – 12 місце

CSCT BUIUCANI-2002 - Подільск 0:3

Розподіл місць за результатами турніру

1. «ОЛИМПИЕЦ» ЖИТОМИР

2. «ДИНАМО» КИЕВ

3. ФК» МИНСК»

4. «ЗИМБРУ» КИШИНЕВ

5. «АРСЕНАЛ» ХАРЬКОВ

6. «БУЮКАНЬ» КИШИНЕВ

7. «ДИНАМО» -2 КИЕВ

8. «ШАХТЕР» ДОНЕЦК

9. «САЛЮТ» БЕЛГОРОД

10. «ЮНОСТЬ» ЧЕРНИГОВ

11. ДФЛ ПОДОЛЬСК

12. БУЮКАНЬ» – 2002 КИШИНЕВ

Кращий воротар

Состин Владислав Арсенал ХАРКІВ

Кращий захисник

Буров Костя Динамо КИЇВ

Кращий нападаючий

Кондратович Захар ФК МІНСЬК

Кращий гравець

Бланк Денис Олимпієць Житомир

ОРГКОМИТЕТ
Т. 8-097-387-59-88,
8-050-416-71-71
Галерея
dsc06196_533x400 dsc0312
Рубрики
Студія дизайну ДІАРАМА